Beşiktaş-Karagümrük maçının hakemi Ali Palabıyık'la ilgili flaş açıklama

Beşiktaş'tan Karagümrük maçının hakemi Ali Palabıyık'la ilgili açıklama geldi

Beşiktaş-Karagümrük maçının hakemi Ali Palabıyık'la ilgili flaş açıklama

Beşiktaş Asbaşkanı Emre Kocadağ, Beşiktaş - Karagümrük karşılaşmasının ardından hakem Ali Palabıyık'la ilgili açıklama yaptı.

Önce şampiyonluk şansını değerlendiren Kocadağ, "İyisiyle, kötüsüyle son haftaya geldik. Son hafta için büyük bir çekişme var. Elimize fırsatlar geldi değerlendiremedik ama şampiyonluk Göztepe maçına kaldı. Cumartesi ve Salı günü iki kupa kazanacak maçımız var. Büyük emek veren bir takım var, zorluklar mücadele etmiş bir yönetim ve başkan var. Ben bu takımın ve oyuncuların şampiyonluğu hak ettiğini düşünüyorum. Cuma günü İzmir'e gideceğiz. Cumartesi bu takım Allah'ın izniyle şampiyon olacak. Bugün iyi oynadık diyemem. Önümüzde bir 90 dakika var, ucunda bir şampiyonluk var" dedi.

Kocadağ, sonra da "Hakem Ali Palabıyık ve VAR hakemi Ümit Öztürk bunları da unutmuyorum. Necip'in kafasına uçan tekme ile gelen oyuncuyu uyarmadı ve oyundan atmadılar. Daha önce VAR hakeminin adı zikredilmişti. İlginç biçimde VAR çağırmadı. Biz artık bu tarz hakem hatalarını konuşmayacağız son maçı alıp  şampiyonluğa ulaşacağız" ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER