Beşiktaş'ta Bir Başkan Adayı Çekildi!

Siyah Beyazlı kulüpte olağanüstü kongre yaklaşırken flaş bir gelişme yaşandı. Daha önce Beşiktaş Belediye Başkanlığı da yapan İsmail Ünal, Serdal Adalı lehine çekildi

Beşiktaş'ta Bir Başkan Adayı Çekildi!

Siyah Beyazlı kulüpte olağanüstü kongre yaklaşırken flaş bir gelişme yaşandı. Daha önce Beşiktaş Belediye Başkanlığı da yapan İsmail Ünal, Serdal Adalı lehine çekildi. Böylece pazar günü yapılacak seçimler öncesi başkan adayı sayısı da üçe inmiş oldu. 

YARIŞIN FAVORİSİYDİ

Beşiktaş'ta daha öncede başkan adayı olan Serdal Adalı, pazar günü yapılacak seçimlerde yarışın favorisi olarak gösteriliyor. İsmail Ünal'ın da yarıştan çekilmesiyle Adalı'nın eli iyice güçlendi. Ünal'a destek veren üyelerin Serdal Adalı tarafına geçtiği konuşuluyor. Öte yandan İsmail Ünal'ın bu kararı almasında Serdal Adalı'nın yönetiminde yer alacağı için çekildiği iddia edildi. Siyah Beyazlı kulübün şu an başkanı olan Fikret Orman daha önce başkan adayı olmayacağını açıklarken bu durum daha önce yönetimde birlikte çalıştığı Serdal Adalı'yla bir işbirliği içerisinde olduğuna yorulmuştu. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER