Beşiktaş'ta Büyük Şok: O İsimler Hedefte!

Siyah beyazlı takımda futbolculara büyük tepki var. Başkan Çebi'nin kredisi tükendi, Abdullah Avcı istifaya davet edildi.

Beşiktaş'ta Büyük Şok: O İsimler Hedefte!

Beşiktaş'ta ligin ikinci yarısının başlamasıyla birlikte büyük bir şok yaşanıyor.

Siyah beyazlı takımın Sivasspor karşısında aldığı yenilgiden çok oynadığı futbola eleştiri yağıyor. Taraftarların tepkisi de giderek büyüyor.

Futbolcular arasında en büyük tepki kaleci Karius'a... Bunun yanı sıra Burak Yılmaz, Diaby, gol atmasına rağmen Adem Ljajic gibi isimler de hedefte.

KORKAK FUTBOL ELEŞTİRİLİYOR

Göreve geldiği günden bu yana sadece eski yönetimi eleştiren, buna karşılık taş üstüne taş koymayan Ahmet Nur Çebi ve yönetiminin de kredisi bitti. Çebi'nin göreve gelirken kulübün içinde bulunduğu durumu bildiği, buna rağmen başkanlığa aday olup seçildiği, ancak şikayetten başka bir şey yapmadığı ifade ediliyor. Son olarak borç ödemek için kulübün taşınmazlarının satılmasının da gündeme getirilmesi tepkili daha da artırdı.

Siyah beyazlı kulüpte teknik direktör Abdullah Avcı da hedef tahtasında. Avcı'nın takımı istenen düzeye getiremediği, futbolcuları forma sokamaması, oyun sistemi, değişiklikleri geç yapması ve özellikle maçların ilk yarılarında korkak futbol oynatması eleştiriliyor.

Beşiktaş'ı sancılı günler bekliyor.

Güncelleme Tarihi: 20 Ocak 2020, 10:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER