Beşiktaş'tan "Lig ertelensin" diyen Galatasaray'a olay cevap

Koronavirüs nedeniyle Süper Lig'de maçların seyircisiz oynanması kararı üzerine Galatasaray Kulübü, "Seyircisiz oynanmasın, ertelensin" teklifini getirmişti. Beşiktaş'ın cevabı gecikmedi

Beşiktaş'tan "Lig ertelensin" diyen Galatasaray'a olay cevap

Dünyadan sonra Türkiye'yi de etkisi altına alan koronavirüs nedeniyle Süper Lig'de tüm maçların seyircisiz oynanmasına karar verilmişti.
Beşiktaş'la pazar günü kendi sahasında oynayacağı derbinin de seyircisiz olacak olması üzerine Galatasaray Kulübü internet sitesinden bir açıklama yaparak, maçların seyircisiz oynanması yerine 15 gün veya 1 ay ertelenmesini istemişti.
Galatasaray'ın erteleme isteği başkan Mustafa Cengiz'in dünkü "Ben maçların ertelenmesi veya seyircisiz oynanması isteğine şaşırdım" şeklindeki sözleri nedeniyle Beşiktaş'tan tepkiyle karşılandı.
Beşiktaş Kulübü İkinci Başkanı Adnan Dalgakıran, "Galatasaray Kulübü'nün başkanı dün farklı bugün farklı konuşuyor" derken, siyah beyazlı kulübün twitter hesabından da olay bir paylaşım yapıldı.
Paylaşımda, "Tutarlı. Aralarında çelişki bulunmayan, her bakımdan uyumlu, insicamlı" ifadeleri yer aldı.

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi ise dünkü açıklamasında "Söz konusu sağlıksa bununla ilgili söyleyecek bir şeyimiz olamaz. Devlet büyüklerimiz böyle bir tedbir aldıysa biz o tedbirlere uymakla mükellefiz. Karşı gelmek doğru olmaz" demişti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER