Beşiktaş'tan N'koudou ve Boyd açıklaması: Yalan!

Beşiktaş Kulübü, yazılı bir açıklama yaparak futbolcuları Georges N’Koudou ve Tyler Boyd'un antrenmana çıkmak istemediği iddialarını yalanladı.

Beşiktaş'tan N'koudou ve Boyd açıklaması: Yalan!

Beşiktaş Kulübü, koronavirüs nedeniyle N'Koudou ve Boyd'un antrenmanlara çıkmak istemediği şeklinde çıkan haberler üzerine bir açıklama yaptı.
Siyahbeyazlı kulüpten yapılan açıklama şöyle:

"Bugün basında ‘Beşiktaş’ta Georges N’Koudou ve Tyler Boyd idmana çıkmak istemedi’ başlığıyla yayınlanan haber, tamamen gerçek dışıdır.
Georges N’Koudou ile Tyler Boyd’un teknik ekibimizden, takımımızın dün sabah gerçekleştirdiği idmana katılmama talebi olmamıştır ve söz konusu futbolcularımız çalışmada yer almıştır. Ayrıca, takımımızın sabah gerçekleştirdiği antrenmanın akşam yapıldığının iddia edilmesi de haberin masa başında kurgulandığının açık bir göstergesi olmuştur.
Tüm dünyayı etkisi altına alan yeni tip coronavirüs (Covid-19) salgınına karşı ülkemizde ve kulübümüzde gerekli tedbirler alınmış ve alınmaya devam ediyorken, böylesine hassas bir konuda yalan haber yapılmasını manidar buluyor, takdiri kamuoyuna bırakıyoruz."

Güncelleme Tarihi: 17 Mart 2020, 13:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER