Beşiktaşlı futbolculardan yönetime şok cevap

Beşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi, koronavirüs krizi nedeniyle futbolculardan ücretlerinde indirim yapmalarını istediklerini belirtti ve "Henüz istediğimiz gibi bir geri dönüş olmadı" dedi

Beşiktaşlı futbolculardan yönetime şok cevap

Beşiktaş Kulübü'nün koronavirüs nedeniyle yaşanan maddi sıkıntıyı gerekçe göstererek kadrosundaki futbolculardan ücretlerinde indirim yapmalarını istediği, ancak şok edici yanıtlar aldığı belirtildi.

Siyah beyazlı futbolcuların bir kısmının indirimi kabul etmeyeceklerini ilettikleri, diğerlenin ise cevap bile vermedikleri açıklandı.

Başkan Ahmet Nur Çebi de Milliyet'e verdiği demeçte "Salgın nedeniyle futbolda yaşanan sıkıntıları hepimiz biliyoruz. Bu kapsamda yerli ve yabancı oyuncularımızla görüştük. Henüz istediğimiz bir geri dönüş olmadı. Ancak ben futbolcuların bu yaşanan süreci anlayışla karşılayarak bizimle ortak noktada buluşacaklarına inanıyorum” dedi.

Çebi sık sık gündeme gelen eski futbolcuları Anderson Talisca için de "Talisca bizim ilgilendiğimiz bir isim değildi. Hep dışarıdan gündemimize sokulmaya çalışıldı. Maddi tablo ortada, böylesine bir transfere girecek lüksümüz yok. Transferde daha akılcı adımlar atıyoruz” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 18 Nisan 2020, 14:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER