Beşiktaş'ta başkan Çebi'den seyircisiz derbi açıklaması

Beşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi, Galatasaray-Beşiktaş derbisinin seyircisiz oynanacak olması kararıyla ilgili açıklama yaptı

Beşiktaş'ta başkan Çebi'den seyircisiz derbi açıklaması

Süper Lig'de koronavirüs nedeniyle maçların seyircisiz oynanacak olmasıyla ilgili konuşan Beşiktaş Kulübü Başkanı Çebi, "Devlet büyükleri böyle bir tedbir aldıysa biz de ona uymakla mükellefiz" dedi.


Başakşehir'in Kopenhag maçını izleyen Çebi, burada soruları yanıtlarken şu ifadeleri kullandı:
"Sayın Göksel Gümüşdağ ve yönetim kuruluna teşekkür ediyoruz. Bu maçı beraber izlememizi önerdiler ve davet ettiler. Biz de geldik, başarılar diliyoruz. Söz konusu rekabet yurt dışı ileyse bizim için her Türk takımı önemlidir. Derbinin seyircisiz oynanma kararını yeni öğrendim. Söz konusu sağlıksa, gerisi hikaye. Ona söyleyecek bir şeyimiz olamaz. Devlet büyükleri böyle bir tedbir almışlardır, biz o tedbire uymakla mükellefiz. Muhakkak ki her şeyi düşünerek yapıyorlar. Bundan şüphemiz yok, biz de destek olmak zorundayız. Karşı gelmek doğru olmaz. Her şeyin altında yatan şey temizlik. Dinimizde bile böyle söylüyor. Her şey temizlik. Her şeye dikkat etmemiz lazım. Sadece bu virüs değil. Hepimizin bundan sonra her türlü virüse karşı korunabilmek adına temizliğe ve titizliğe dikkat etmesi gerekiyor.”

Güncelleme Tarihi: 12 Mart 2020, 22:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER