Cenk Tosun'a Flaş Talip!

Beşiktaş'a yüksek miktarda para kazandırarak İngiltere'nin yolunu tutan Cenk Tosun için flaş bir talip olduğu iddia edildi

Cenk Tosun'a Flaş Talip!

İngiltere'de Everton forması giyen Cenk Tosun, burada istediği gibi bir performans sergileyemeyince adı transfer dedikodularına karışmıştı. Son olarak SkySports'un yaptığı habere göre, Tosun Paşa'nın yeni adresi Katar'ın Al Gharafa olacak.

3 BÜYÜKLER İLGİLENMİŞTİ

Türkiye'de transfer sezonunun son gününe kadar ismi gündemde olan Cenk Tosun'un adı 3 büyüklerle de anılmıştı. Özellikle Galatasaray ciddi girişimlerde bulunmuş ancak Cenk Tosun Everton'da kalmayı tercih etmişti. Premier Lig'de ilk 5 hafta geride kalmasına rağmen istediği performansı yakalayamayan Cenk için SkySports Katar'ın Al Gharafa takımına transfer olacağını iddia etti. Katar'da transfer dönemi 30 Eylül'de sona erecek. Cenk son olarak Türkiye A Milli Takımı'yla Moldova karşılaşmasına çıkmış ve gol atmayı başarmıştı.

Göktuğ Efil

Göktuğ Efil, 1995 yılında doğdu. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünü bitirdi. Gazetecilik, SEO ve Photoshop eğitimleri aldı. Stajını THY ve Mercedes Benz'de web tasarımcı olarak yaptı. Şimdi Ortadoğu Gazetesi'nde haber editörü olarak çalışmakta.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER