Çok çarpıcı iddia: Fatih Terim yöneticilere küfür ediyor, randevu vermiyor!

Galatasaray'ın eski ikinci başkanı ve Habertürk yazarı Fatih Altaylı, teknik direktör Fatih Terim'le ilgili çarpıcı iddialarda bulundu

Çok çarpıcı iddia: Fatih Terim yöneticilere küfür ediyor, randevu vermiyor!

Habertürk yazarı ve Galatasaray Kulübü'nün eski ikinci başkanı Fatih Altaylı, Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'le ilgili çok çarpıcı iddialarda bulundu.

Altaylı, bir televizyon programında yaptığı konuşmada şu ifadeleri kullandı:

- Fatih Terim, koridorlarda yöneticilere küfürler ederek geziyor. Florya'da yöneticiler, Fatih Terim'den randevu alamıyorlar. Ben de vermem o yöneticilere randevu falan. Aciz bir yönetim.

- Senin kimseye bir şey ispatlayacak bir şeyin yok. Avrupa şampiyonu olan tek Türk teknik adamsın. Avrupa şampiyonu olmuş takımın başındasın. 10-12 senede 8 şampiyonluğun var. Artık ağabey ol, baba ol. Beceremiyor.

- Türkiye'nin en pahalı kadrosu Galatasaray'da Fatih Terim'in elinde. Fatih Terim diyor ki sorumluluk bende' ama suçlu futbolcular. 'Tüm sorumluluğu alıyorum' ama suçlu yönetim. Sakin ol, rahat ol. 'Arkadaşlar ben çuvalladım, istifaya hazırım' de.

- Yönetimler satmayı bilmiyor. Fatih Terim biliyor. Yönetim almayı da bilmiyor. Fatih Terim biliyor. Teknik konuları zaten bilmez yönetim, Fatih Terim onu da biliyor. Gel ağabey o zaman Galatasaray'a CEO ol.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER