Comolli ile Görüşen Gomis'ten Fenerbahçe Kararı!

Galatasaray'ın eski futbolcusu Bafetimbi Gomis özel bir röportaj vermek için Türkiye'ye geldi. Fenerbahçe'nin sportif direktörü Comolli ile görüşen Gomis, önemli açıklamalarda bulundu.

Comolli ile Görüşen Gomis'ten Fenerbahçe Kararı!

Futbol kariyerini Suudi Arabistan'ın Al Hilal takımında sürdüren Gomis, yayıncı kuruluş beIN SPORTS ile röportaj gerçekleştirmek üzere Türkiye'ye geldi. Daha önce Fenerbahçe'nin sportif teknik direktörü Comolli ile görüşen süper ligin eski gol kralı transfer dedikodularıyla ilgili de açıklamalarda bulundu. 

COMOLLİ BENİ BİLİYOR

Sportif teknik direktör Damien Comolli ile görüştükten sonra Fenerbahçe'ye transferi gündem olan Gomis, konuyla ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Comolli'yi Fenerbahçe'ye gelmeden öncede tanıdığını söyleyen Fransız yıldız, "Comolli ile Fenerbahçe'ye gelmeden önce de konuşuyorduk. Fenerbahçe'ye de Beşiktaş'a da büyük saygı duyuyorum. Comolli ile sadece arkadaş olduğumuz için görüştük. Galatasaray'dan başka bir takımda oynamayacağımı biliyor. Birbirimizi tanıyan iki insandık ve Türkiye'de görüşmek istedik. Fenerbahçe'ye ve taraftarlarına büyük saygım var. Fenerbahçe büyük bir kulüp. Onlara iyi bir sezon diliyorum ama Galatasaray'ın arkasında kalmalarını istiyorum.' şeklinde konuştu. 

Güncelleme Tarihi: 07 Eylül 2019, 09:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER