Emre Belözoğlu istifa mı etti? Fenerbahçe'de sıcak saatler

Fenerbahçe'de Emre Belözoğlu'nun istifa ettiği iddiası spor gündemini sarsarken Ali Koç'un tesislere gelerek Belözoğlu'nu ikna etmeye çalıştığı iddia edildi

Emre Belözoğlu istifa mı etti? Fenerbahçe'de sıcak saatler

Fenerbahçe'de antrenmandan önce Samandıra'ya gelen sportif direktör Emre Belözoğlu'nun eşyalarını toplayıp, tesislerden ayrıldığı iddia edildi.

Daha sonra kulübe gelen başkan Ali Koç'un Emre'yi istifadan vazgeçirmeye çalıştığı öğrenildi.

Akşam Gazetesi'nde yer alan habere göre; Üst üste gelen kötü sonuçların ardından kulüpte yaşanan rahatsızlık ve Emre Belözoğlu ile teknik direktör Erol Bulut arasında huzursuzluk olduğu iddiaları uzun süredir ortalıkta dolaşıyordu.

Dün ise kulüpte çok hareketli saatler yaşandı. Sportif direktör Emre Belözoğlu tesislere gelerek, eşyalarını topladı ve tesislerden ayrıldı. Bu sırada Emre Belözoğlu'nun yanına giden Volkan Demirel, Selçuk Şahin ve diğer görevliler Belözoğlu'yla sohbet edip, olup biteni anlamaya çalıştılar. Tesislerden ayrılan Belözoğlu'nun idmanı da izlemediği öğrenildi.

İSTİFA HABERİ YALANLANDI

Fenerbahçe, sportif direktör Emre Belözoğlu'nun istifa ettiği iddiaları üzerine sosyal medyadan bir paylaşımda bulundu.

Fenerbahçe Twitter hesabından Emre Belözoğlu fotoğrafı paylaşılırken ''Sonuna kadar Fenerbahçe!'' sözleri kullanıldı.

Öte yandan Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyesi Metin Sipahioğlu, ''Asılsız haberlere itibar etmeyiniz'' şeklinde bir paylaşım yaptı.

Güncelleme Tarihi: 07 Mart 2021, 14:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER