Ergin Ataman'ın zafere sevinmeyişi tartışma konusu oldu

Anadolu Efes ile Fenerbahçe Beko arasındaki şampiyonluk maçında zafere sevinmeyen ve maç boyunca yerinden kalkmayan Anadolu Efes'in çalıştırıcısı Ergin Ataman, "keyfim yok" demekle yetindi. Ataman'ın, şampiyon olmasına rağmen sergilediği durgun görüntüsü geceye damga vurdu.

Ergin Ataman'ın zafere sevinmeyişi tartışma konusu oldu

Maç sonunda tüm röportajları reddeden ve konuşmaktan geri duran Ataman'ın istifa edebileceği bile iddia edildi. Anadolu Efes kaynakları, Ergin Ataman’ın durumu ile ilgili olumsuz bir gelişme ya da iddia olmadığını söyledi.

Anadolu Efes Kulübü'nün patronu Tuncay Özilhan'ın soyunma odasının orada Ataman sarılıp şampiyonluğu kutladığı görüldü. Maçın ardından ise hep birlikte eğlenmek üzere salondan ayrıldı Anadolu Efes tarafı.

ATAMAN: KEYFİM YOK

Ergin Ataman'ın tek sözü ise maç sonunda foto muhabirimiz Süleyman Arat'ın, "Hocam keyfiniz yok gibi gözüküyor, doğru mu" sorusuna karşı verdiği "Evet" yanıtı oldu.
 
Ataman'ın TBF Tahkim Kurulu'nun Fenerbahçe taraftarları konusunda verdiği kararı protesto ettiği şeklinde iddialar var. Öte yandan Ataman'ın maç öncesi UltrAslan ve Galatasaray konusunda verdiği demeçle yönetimin arasının açıldığı yönünde söylentiler ön plana çıktı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER