Erman Toroğlu: Burak Yılmaz'a yakışmadı!

Beşiktaş'ın Konyaspor'u 3-0 yendiği maçla ilgili yorum yapan Erman Toroğlu, Burak Yılmaz'la ilgili çarpıcı ifadeler kullandı

Erman Toroğlu: Burak Yılmaz'a yakışmadı!

Beşiktaş'ın Konyaspor'u 3-0 yendiği maçla ilgili yorum yapan Erman Toroğlu, Sabah gazetesindeki yazısında çarpıcı ifadeler kullandı.

Kırmızı kart gören Konyasporlu Hadziahmetovic için "Aaptalca desem olmaz çünkü futbolcu akıllı adamdır ne diyeceğimi bilemiyorum. Takımı sattı desem, o da olmaz öyle takım satılmaz. Yani nereye soksam çuvala sığmıyor yaptığı halt.
Zaten Konya çok güçlü bir takım değil. Bir de Beşiktaş gibi bir takıma karşı on kişi oynarsa olacağı bu" diye yazan Toroğlu, hakemleri de şöyle eleştirdi:

"Hakem Hadziahmetovic'in rakibe yaptığı kasıtlı hareketi önce sarıyla cezalandırdı. Sonra VAR'dan ikaz geldi. Gitti gördü ki doğru karar kırmızıyı gösterdi. Aslında o pozisyonda net kırmızıyı hemen vermesi gerekirdi. Peki sonra ne oldu? Bu sefer Vida rakibine bir hareket yaptı. Buna sarı kart gösterdi. Peki VAR ne yaptı? Demek ki o da kırmızı demedi, hakemi ikaz etmedi. İşte birine farklı birine farklı yaparsanız olacağı bu."

Toroğlu, yazısının son bölümünde de Burak Yılmaz'a değindi ve şu yorumu yaptı:
 
"Bir cümle de Burak Yılmaz'a yazalım: Dün gece iyi işler yaptı. Attı, attırdı. Ama kendisini attığı iki pozisyon da adına yakışmadı. Bu kadar iyi işler yaptıktan sonra pozisyon dilenciliği yapma. Antipatik geliyorsun."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER