Fatih Altaylı: Mesut Özil'in Fenerbahçe’ye gelişi ile ilgili yapılan açıklamalar beni çok güldürüyor

Habertürk yazarı Fatih Altaylı, Fenerbahçe'nin Mesut Özil transferi ile çarpıcı iddialarda bulundu. Altaylı, Mesut Özil'in alacağı parayla ilgili de çarpıcı ifadeler kullandı

Fatih Altaylı: Mesut Özil'in Fenerbahçe’ye gelişi ile ilgili yapılan açıklamalar beni çok güldürüyor

Fenerbahçe'nin Mesut Özil transferi çok konuşulmaya devam ederken, Habertürk yazarı Fatih Altaylı çarpıcı iddialarda bulundu.

"Mesut Özil’in Fenerbahçe’ye gelişi ile ilgili yapılan açıklamalar beni çok güldürüyor. Çünkü aptal yerine koyulmak çok hoşuma gidiyor" diye yazısına başlayan Altaylı, "Arsenal’de yılda 16 milyon avro kazanan Mesut, Fenerbahçe’yi ve ülkesini o kadar seviyormuş ki, buraya 3 milyona gelmiş.Daha önce kariyeri için Alman Milli Takımı’nı tercih eden ve yıllarca Alman forması ile top koşturan bu çocuğun ani yükselen vatan, millet ve Sakarya aşkı ve damarlarında birdenbire sarı lacivertleşen kan beni çok duygulandırıyor" ifadelerini kullandı.

Altaylı'nın yazısının devamı şöyle:

Kimse kimseyi yemesin.

Doğrudur, Fenerbahçe Mesut Özil’e 3 milyon avro verecek olabilir.

Paranın geri kalanı Mesut Özil’e başka bir yöntemle aktarılacak ve bunu herkes biliyor.

Yapılan organizasyona göre Özil’e 6 milyon avro kamuya iş yapan birtakım müteahhitlerin kesesinden, 4 milyon avro ise bu transferde büyük emeği olan bir televizyon patronunun cebinden verilecek.

Buna da uygun bir kılıf hazırlanacak.

Anlayacağınız bir tür “imece” ile Herr Özil getirildi.

Yapabilene helal olsun da, umarım bu çabaya değer.

Güncelleme Tarihi: 27 Ocak 2021, 15:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER