Fatih Terim'den Trabzonspor maçı sonrası flaş açıklamalar

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Trabzonspor'la oynadıkları maçtan sonra açıklamalarda bulundu

Fatih Terim'den Trabzonspor maçı sonrası flaş açıklamalar

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Trabzonspor'la oynadıkları ve 2-2 berabere kaldıkları maçtan sonra açıklama yaptı. 

Terim, şunları söyledi:

- Soyunma odasına bir türlü 2-0'la gidemiyoruz ama yakında onu da becereceğiz inşallah. 2 gol attık ama daha çok pozisyona girdik. Yine son birkaç dakika geriye çekilme, lüzumsuz ve gereksiz pas hataları bizi zora soktu. Devrenin sonuna doğru da klasik golümüzü yedik

- İlk yarıda Emre'nin sakatlığı bizi bir değişikliğe mecbur etti. İyi oynadı. Yedlin yalnız kalmaya başladı, orta sahayı biraz daha güçlendirmek adına Aytaç'ı sağ tarafa aldım. Defansif manada biraz daha güçlenmek istedim.

- Orta sahayı güçlendirmek adına Aytaç'ı aldım sağ tarafa. Morutan orada, gerçek bir orta saha gibi... Topla iyi ama defansif manada biraz daha güçlenmek istedim açıkçası

- 2-0'dan puan kaybediyoruz. 0-0 bitse başka şeyler söylenir ama 2-0'dan sonra... Benim hedefimde ilk yarıdaki Galatasaray var.

- Bugün çok iyi bir kadroya sahip olan bir Trabzonspor'la oynuyoruz. Kolay değil. Galibiyeti kaçırdığımız için üzgünüm, daha değişik olabilirdi.

- İleride oyunu rakibe oynatmayan, kendisi bütün alanları kapatan, dar bir alanda takımın boyunu kısaltan, topla iyi oynayan, sahanın her yerinde baskı kuran Galatasaray yaparsak mutlu olurum.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER