Fatih Terim'le ilgili flaş iddia:  Devrinin sonu geldi, Galatasaray'la yol ayrımında!

Galatasaray'ın Hatayspor'a farklı yenilerek şampiyonluk yarışından uzaklaşmasının ardından eleştiri okları teknik direktör Fatih Terim'e yöneldi

Fatih Terim'le ilgili flaş iddia:  Devrinin sonu geldi, Galatasaray'la yol ayrımında!

Galatasaray, Hatayspor karşısında mahkum oynayarak farklı yenilirken, teknik direktör Fatih Terim'e eleştiri yağdı.

Ünlü yorumcu Erman Toroğlu, A Spor'da katıldığı programda "Fatih Terim'in seneye 'Ben kalırsam Galatasaray'a zarar mı veririm yoksa fayda mı sağlarım?' demesi gerekir. Dışarıdaki Galatasaraylılar Fatih Terim konusunda biraz fazla homurdanmaya başladılar. Arda Turan'ı aldırması, görüyorsunuz işte Arda'nın halini. Zorlaya zorlaya Arda'yı aldırdı. Bence teknik olarak yol ayrımındılar" ifadelerini kullandı.

Habertürk yazarı Serdar Ali Çelikler ise yazısında şu yorumu yaptı:

- Son 5 maçta sadece Pedro'nun sayesinde Kayseri'de kazanabilen bir hoca, 78 tane yardımcısı ile birlikte 14 günlük arada bile çalışmadı ise artık kabul etmek gerekir ki herkesin bir devri var ve Fatih Terim'in de devrinin artık sonuna gelindiğini görülmeli.

- Bir takım sezon başından bu yana 15 tane diziliş 28 tane sistem denemez.

- Para sende - şan şöhret sende - medya sende - hakemler sende - troller sende ama senden başka herkes suçlu... Artık kimse yemiyor. Gerçekleri kabul etmek ve Hoca Terim'i ciddi ciddi tartışmak gerek.

- Artık ya Başkan Terim ya da "Teşekkürler Terim" dönemi geliyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER