Fatih Terim'le ilgili kafa karıştıran açıklamalar

Koronavirüs nedeniyle hastanede tedavi altına alınan Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'le ilgili çelişkili açıklamalar geldi

Fatih Terim'le ilgili kafa karıştıran açıklamalar

Koronavirüse yakalanan ve karantina altına alınıp hastaneye tedavisi süren Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'le ilgili farklı açıklamalar kafa karıştırdı.

İlk açıklama Galatasaray Divan Kurulu üyesi Tunç Üner'den geldi. Üner, twitter hesabından yaptığı paylaşımla, Fatih Terim ve Abdurrahim Albayrak'ın fotoğrafını paylaşarak "Nerede kalmıştı. Test sonuçları negatif çok yakında taburcular" dedi.

Bu açıklama Terim ve Albayrak’ın durumlarının iyiye gittiği ve yakında taburcu edilecekleri şeklinde yorumlandı.

Ancak bu açıklamanın hemen peşinden Terim'in kızı Buse Terim Bahçekapılı'dan açıklama geldi. Buse Terim ”Babamın yeni yapılan test sonuçları henüz gelmedi, ve testi henüz sonuçlanmadı. Bu haber şu an için doğru değil. Hala hastanede tedavisine devam ediliyor. Güzel haberler gelince yine paylaşmak ümidi ile” ifadelerini kullandı.

Abdurrahim Albayrak da twitter hesabından bir paylaşım yaparak, ”Son yapılan test sonuçlarım henüz gelmemiştir. Gelir gelmez herkesi bilgilendireceğim. Tekrar hepinize çok teşekkür ederim” diye yazdı.
 

Güncelleme Tarihi: 29 Mart 2020, 22:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER