Fenerbahçe ayaklandı: Nihat Özdemir istifa!

Fenerbahçe taraftarı yüzlerce kişi Riva'daki federasyon tesislerine yürüyüş yaptı ve TFF Başkanı Nihat Özdemir'i istifaya çağırdı

Fenerbahçe ayaklandı: Nihat Özdemir istifa!

Fenerbahçeli taraftarlar bugün Riva'da toplanarak, federasyonun tesislerine yürüyüş yaptı.
500'ü aşkın taraftarın katıldığı protesto gösterisinde TFF ve Merkez Hakem Kurulu protesto edilirken, TFF Başkanı Nihat Özdemir de istifaya çağrıldı. 

Daha sonra yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:
"Sezon başından beri yaşamış olduğumuz Fenerbahçemizin haklı haykırışını bu şekilde yapılan haksızlıklara karşı hep dile getirdik. Fenerbahçemizin saha içindeki hakem hataları, VAR sisteminin bir hafta uygulanıp diğer hafta Fenerbahçe aleyhine uygulanmaması. Verilen penaltının tekrarlanmaması, kalecinin bir sonraki hafta aynı pozisyonda yine Fenerbahçe aleyhine uygulanması. Futbol federasyonunun yapmış olduğu limit arttırımının önüne geçilmesi, transfer yasağı ile bu şekilde kısıtlanması. Bütün bu haksızlıklar, Fenerbahçemizin Başkanı Ali Koç ve yöneticiler nezdinde de söylendi. Hakem hataları ve VAR sisteminde Fenerbahçe’nin önünün kesilmesini biz taraftar grupları olarak da sosyal medya hesaplarımızdan yazdık. Geldiğimiz noktada son oynadığımız Alanyaspor karşılaşması bardağı taşıran son damla olmuştur. Taraftarlar olarak bizler TFF önünde toplandık ve TFF’yi MHK’yi bütün bireyleri ile istifaya davet ediyoruz. "

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER