Fenerbahçe'den bombardıman: FETÖ bizi sokağa dökmek istiyor!

Fenerbahçe, Gençlerbirliği yenilgisinin faturasını VAR hakemi Mete Kalkavan'a çıkardı. Yönetici Selahattin Baki, "Mete Kalkavan'ın aile ilişkilerinin ve geçmişinin açıklanmasını istiyoruz" dedi

Fenerbahçe'den bombardıman: FETÖ bizi sokağa dökmek istiyor!

Fenerbahçe'den Gençlerbirliği yenilgisi sonrası çarpıçı bir açıklama geldi.

Sarı lacivertli kulübün yöneticisi Selahattin Baki, şunları söyledi:

- FETÖ’cü zihniyet bilerek Fenerbahçe taraftarının sinir uçlarıyla oynayıp, insanları sokağa döküp kaos yaratmak istiyor. Bu kadar net konuşuyorum. 

- Fenerbahçe camiası daha önce iki kere operasyon yedi. Fenerbahçe iyidir, kötüdür o futbolseverlerin yorumu. Ama sen yediğin gol ofsaytsa saymayacaksın, golse vereceksin.

- Bugünkü VAR operatörü (Mete Kalkavan), birkaç hafta önce oynanan maçta bizim yine ofsayt diye golümüzü iptal eden kişi. Bu kişinin kim olduğunun araştırılmasını devletimizden istirham ediyorum. VAR hakeminin aile ilişkilerinin ve geçmişinin açıklanmasını istiyoruz. Açıklanmazsa zaten biz açıklayacağız. 

- Operatörlerin içinde çalışanların kim olduğunu, firmayı çok iyi buluyoruz. Hem Galatasaray maçında hem burada karşımıza çıkan kişi hakkında gereken yapılmalıdır. Türk futbolunun iyi yere gitmesi için bu yapının silkelenmesi, yeni bir düzenin kurulması gerekiyor.

- Ortada kötü bir niyet varsa ki bize karşı var olduğu aşikar. Fenerbahçe camiası bunları yemiyor. Bu tip ilişkisi olan insanları deşifre edin, futbolu temizleyin. En çok sevdiğim şey futbol, artık futboldan bıkkınlık yaşayacak noktaya geldim. Sayın Cumhurbaşkanımız önde olmak üzere futbolu sevenler olduğunu biliyorum, lütfen bir temizlik bekliyoruz artık.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER