Fenerbahçe'nin yeni forması ve Muhammed Gümüşkaya'nın golü dünya basınında: Nerede bu arma?

Fenerbahçe'nin Helsinki ile oynadığı maçta müthiş bir gol atan genç futbolcu Muhammed Gümüşkaya, sevinirken formadaki armayı öpmek istedi. Ama sarı lacivertli takımın bu yeni formasında arma yoktu. 

Fenerbahçe'nin yeni forması ve Muhammed Gümüşkaya'nın golü dünya basınında: Nerede bu arma?

Fenerbahçe'nin Helsinki ile oynadığı maçta oyuna girer girmez müthiş bir gol atan genç futbolcu Muhammed Yeşilkaya sevinç içinde tribünlere koşarken, formadaki armayı da öpmek istedi.

Ama nedense Fenerbahçe'nin yeni formasında arma yoktu. Genç futbolcu armayı bulamamanın şaşkınlığını yaşadı.

Armasız forma ve Muhammed'in şaşkınlığı dünya basınında da yer buldu.

İngiltere'den Daily Mail, "Armasız tuhaf forma tasarımı futbolcuları bu şekilde şaşırtabiliyor... Fenerbahçe'den Muhammed Gümüşkaya, UEFA Avrupa Ligi'nde attığı golden sonra takımın armasını bulmayı ve öpmeyi denerken kafası karıştı" diye yazdı.

İspanya'nın AS gazetesi "Genç futbolcu hayatının golünü attı ve bunu kutlamak için takımının armasını öpmek istedi ancak başarısız oldu" ifadesini kullandı.

İngiltere'den The Sun, "Fenerbahçe'nin golünü atan oyuncunun armayı öpme denemesini izliyoruz... Tabii ki formada arma olmadığını fark etmeden önce..." yorumunu yaptı.

İtalya'dan La Republica, "Formada arma nerede? Forma armasız tasarlandı ancak Fenerbahçe forması giyen futbolcu bunu unuttu" diye yazdı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER