Fenerbahçe'nin Yeni Sponsoru Belli Oldu!

Ali Koç’un başkanlığını yaptığı, harcama limiti ve mali krizle karşı karşıya kalan Fenerbahçe, TAB Gıda ile sponsorluk anlaşması imzaladı

Fenerbahçe'nin Yeni Sponsoru Belli Oldu!

Ali Koç’un başkanlığını yaptığı, harcama limiti ve mali krizle karşı karşıya kalan Fenerbahçe TAB Gıda ( Burger King, Popeyes ) ile sponsorluk anlaşması imzaladı.

SPONSORLA TRANSFERLERİN ÖNÜ AÇILDI

TFF’nin harcama limitinin üzerinde çok üzerinde seyreden gider tablosunun ardından kaynak bulmak için arayışlarına hız veren Ali Koç ve Fenerbahçe yönetimi, TAB Gıda ile sponsorluk anlaşmasına imza attı.

Türkiye’de 1995 yılından bu yana faaliyetini sürdüren ATA Grubu’na bağlı hızlı servis restoran zinciri şirketi TAB Gıda ile sponsorluk anlaşması imzalayan Fenerbahçe’de gözler, 140 milyon TL kadar kaynak bulunması sorununun çözülüp, transferlerin sonuçlanmasına çevrildi.

PAZARTESİ GÜNÜ İMZALAR ATILACAK

Kulüpten gelen resmi açıklama şu şekilde;

"Türkiye’nin en büyük spor kulübü olan Fenerbahçemiz ile hızlı servis restoran zinciri devi TAB Gıda arasında iş birliği anlaşması yapıldı.

TAB Gıda, bu anlaşma kapsamında Türkiye'nin lider burger restoran zinciri Burger King® markasıyla kulübümüze sponsor olacak.

13 Ocak Pazartesi günü, Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi 1907 Tribünü’nde gerçekleştirilecek törende, Kulübümüz ile TAB Gıda arasındaki anlaşmanın detayları paylaşılarak resmi imzalar atılacaktır." ifadelerine yer verildi.

Güncelleme Tarihi: 09 Ocak 2020, 16:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER