Fenerbahçe o isimden bir türlü kurtulamıyor

Fenerbahçe, kalmakta inat eden Kamerunlu kaleciyi gönderebilmek için yine harekete geçti. Ancak yıllık 2.2 milyon euro alan Kameni, sözleşmesi bitmeden ayrılmayacağını bildirdi

Fenerbahçe o isimden bir türlü kurtulamıyor

2 yılda 17 maç

FENERBAHÇE'ye 2017'nin yaz transfer sezonunda Malaga'dan transfer olan Carlos Kameni, sadece 17 maçta görev yapmış, sonra da kadro dışı bırakılmıştı. Ancak yıllık 2.2 milyon euroluk ücreti olan Kameni, buna rağmen takımdan ayrılmayı, "Ben bu kadar parayı bir daha hiç bir yerden kazanamam" diyerek reddetmişti.

Hiç oynamadı

BU sezon da hiç oynamayan, kadroya bile alınmayan Kameni'nin sözleşmesinin bitmesine bir yıl daha var. Yönetimin bir kez daha Kamerunlu kaleciden ayrılmasını istediği, ancak olumsuz yanıt aldığı belirtildi. Kameni'nin indirimi de kabul etmediği, ancak gelecek sezonun parasının da verilmesi halinde gidebileceğini ilettiği öğrenildi.

Mehmet Topal antrenmana çıkmadı

FENERBAHÇE, Erzurumspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarını Can Bartu Tesisleri'nde yaptığı antrenmanla sürdürdü. Antrenmana sakatlıkları süren Michael Frey ve Ferdi Kadıoğlu'nun yanı sıra Mehmet Topal da çıkmadı. Mehmet Topal'ın tedavisinin sürdüğü, ancak maça yetiştirilme şansının az olduğu belirtildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER