Fenerbahçe O Yıldızı Beşiktaş’a Kaptırdı!

Orta saha bölgesinde Adem Ljajic’in performansından memnun kalmayan Abdullah Avcı, 10 numara pozisyonu için gözüne Fenerbahçe’nin de çok istediği yıldız oyuncuyu kestirdi

Fenerbahçe O Yıldızı Beşiktaş’a Kaptırdı!

Orta saha bölgesinde Adem Ljajic’in performansından memnun kalmayan Abdullah Avcı 10 numara pozisyonu için gözüne Fenerbahçe’nin de çok istediği yıldız oyuncuyu kestirdi.

ABDULLAH AVCI SICAK BAKIYOR

Benfica ve Atletico Madrid forması giydiği dönemlerde birçok üst düzey kulüple adı anılan futbolcu futbol hayatını Amerika’nın Chicago Fire takımında sürdürüyor. Adem Ljajic’in formunu yakalayamaması ve gol yollarında sıkıntı yaşayan siyah beyazlı ekibin hocası Abdullah Avcı'nın, Gaitan’ın gelmesi halinde sistemi onun üzerine kuracağı öğrenildi. Transfer için harcama limitine takıldığından oyuncu satması gereken Beşiktaş, kaynak oluşturduğu takdirde ilk görüşmeleri başlatacak. Gole skordan çok asistleriyle katkı sağlayan oyuncunun bu sezon forma giydiği maçlarda 4 golü, 11 asisti bulunuyor.

FENERBAHÇE’YE ÖNERİLMİŞTİ

Fenerbahçe’nin de izlediği oyuncular arasında olan Gaitan için Ersun Yanal olumlu görüş bildirmişti. Beşiktaş ise transfer girişimine başlamak için Abdullah Avcı’nın kararını bekliyor.

Güncelleme Tarihi: 03 Ocak 2020, 16:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER