Fenerbahçe, teknik direktör Yalçın Koşukavak'ı açıkladı!

Fenerbahnçe Kulübü, teknik direktör arayışlarıyla ilgili internet sitesinden bir açıklama yaptı

Fenerbahçe, teknik direktör Yalçın Koşukavak'ı açıkladı!

Fenerbahçe Kulübü, son günlerde basında çıkan Altay Teknik Direktörü Yalçın Koşukavak iddialarıyla ilgili bir açıklama yaptı.

Sarı lacivertli kulübün internet sitesinden yapılan açıklama şöyle

"Son birkaç gündür futbol gündeminde yer alan Altay Kulübü teknik direktörü Sayın Yalçın Koşukavak ile anlaştığımıza dair çıkan haberlere ilişkin açıklama yapma gerekliliği doğmuştur.

Altay Kulübü'nün bilgisi dahilinde Sayın Yalçın Koşukavak ile gelecek dönemler için futbol yapılanmamız kapsamında birlikte çalışabilme ihtimalimiz üzerine bazı temaslarımız olmuştur.

Bu temaslarımız, futbol şubemizin yapılandırılması kapsamında, oluşturmak istediğimiz kültürün geliştirilmesi ve devamlılığının sağlanması, bu doğrultuda bir ortak aklın belirlenmesi, altyapı ile A takım arasındaki ilişkinin daha genişletilmesi, genç futbolcularımızın gelişimi gibi konularda belli bir sistematik çerçeve oluşturulması amacıyla yapılan görüşmelerdir.

Ancak bugün itibariyle gelinen noktada Sayın Yalçın Koşukavak ile yaptığımız görüşmeler sezon sonu yeniden değerlendirilmek üzere sonlandırılmıştır.

Kamuoyunun bilgisine sunarız.

FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ”
 

Güncelleme Tarihi: 17 Mart 2020, 16:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER