Fenerbahçe ve Galatasaray’a Transferde Kötü Haber!

Şampiyonluk yarışında beklenilenin gerisinde kalan ezeli rakipler Fenerbahçe ve Galatasaray transfer çalışmalarında istediklerini alamadı

Fenerbahçe ve Galatasaray’a Transferde Kötü Haber!

Şampiyonluk yarışında beklenilenin gerisinde kalan ezeli rakipler Fenerbahçe ve Galatasaray transfer çalışmalarında istediklerini alamadı.

İSPANYOL EKİBİNE GİTTİ

İki kulübün mücadele ettiği Hatem Ben Arfa için uzun süredir girişimlerine devam eden Fenerbahçe ve Galatasaray’a yıldız oyuncudan kötü haber geldi. Harcama limiti sorunu nedeniyle kaynak bulmakta zorlanan Fenerbahçe yönetimi ve Ben Arfa için yıllık 3 milyon Euro’luk teklifi gözden çıkaran Galatasaray transfer için mücadele ediyordu. Fransız futbolcunun İspanya 2. Liginde teknik direktörlük yaptığı Almeria takımına transfer olduğu öğrenildi. Beşiktaş’ta top koşturan ve yardımcı teknik direktörlük yapan Guti’nin çalıştırdığı Almeria, oyuncuyu renklerine bağladığını açıkladı.

İSTEDİĞİ MAAŞ FAZLA GELDİ

Birçok takımla adı geçen Hatem Ben Arfa, Fenerbahçe ve Galatasaray dışında da listede Espanyol, Lyon’un bulunduğu birçok kulübe önerilmişti. Ancak oyuncunun formsuz ve maç eksiğinin olması, istediği maaşın yüksek olması sebebiyle transfer çalışmaları sonuçlanmamıştı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER