Fenerbahçe Yıldız Oyuncuyla Masaya Oturdu!

Ara transfer döneminde hareketlilik sürerken Fenerbahçe ikinci yarı için hazırlığına devam ediyor. Kulüp, Teknik Direktör Ersun Yanal’ın takımda istemediği oyuncular ve talep ettiği transferler doğrultusunda ikinci yarıya hızlı bir giriş yapmak istiyor

Fenerbahçe Yıldız Oyuncuyla Masaya Oturdu!

Ara transfer döneminde hareketlilik sürerken Fenerbahçe ikinci yarı için hazırlığına devam ediyor. Kulüp, Teknik Direktör Ersun Yanal’ın takımda istemediği oyuncular ve talep ettiği transferler doğrultusunda ikinci yarıya hızlı bir giriş yapmak istiyor.

YENİDEN GÖRÜŞMELERE BAŞLANACAK

Harcama limitinin çok üzerinde harcamayla ekonomik sıkıntı içerisine giren yönetim, hem kaynak bulup hem de transfer yapmaya çalışıyor. Takıma öncelikli olarak sol bek bölgesine takviye yapılmasını bildiren Ersun Yanal, Hasan Ali Kaldırım’ın sürekli sakatlanması sebebiyle defans hattında sıkıntı yaşıyor. Sözleşmesi bitecek olan oyuncunun yerine daha önce de görüşmelerin yapıldığı ancak bir türlü sonuca varılamayan Aleksandar Kolarov için yeniden masaya oturulacak.

MADDİ SIKINTILAR ENGEL OLUYOR

Kolarov’un Roma’nın 1+1 yıllık teklifini reddetmesi sonucu transferde bir adım öne geçen Fenerbahçe buna rağmen mali sıkıntılar sebebiyle transfer için görüşmelere başlasa da, oyuncuyu sezon sonu transfer etmeyi planlıyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
Popüler Haberler