Fenerbahçeli eski yıldızdan başkan için şok sözler: Sinirli bir Türk, bizi odasından attı

Fenerbahçe'nin unutulmaz yıldızları arasında yer alan Uruguaylı futbolcu Diego Lugano, Türkiye'de yaşadıklarını anlatırken, başkan Aziz Yıldırım'la ilgili çarpıcı ifadeler kullandı

Fenerbahçeli eski yıldızdan başkan için şok sözler: Sinirli bir Türk, bizi odasından attı

Fenerbahçe'nin unutulmaz futbolcularından Uruguaylı stoper Diego Lugano, Türkiye'de yaşadığı günleri unutamadığını söyledi. 

Lugano ülkesinde verdiği bir röportajda şu ifadeleri kullandı:

- Türkiye'de yaşadıklarımdan 10 tane kitap yazabilirim. Türkler, Uruguaylılara çok benziyor, bir anda yükseliyorlar. Binlerce anım var. 

- İlk yılımda Ümit Özat kaptandı, Alex gibi bir oyuncu vardı ve 100. yılda şampiyon olmalıydık. Hayatımda böyle bir baskı görmedim. 

- Bir gün yemekteydik, yabancılar maaşları alamadığı için sinirliydi. Ama kaptan bana, 5 aylık maaşını alamadığını söyledi.

- Tercümana başkan (Aziz Yıldırım) ile görüşmek istediğimizi söyledik ama ondan önce başkan ona, ikimizle konuşmak istediğini söylemiş. Maça çıktık, kazandık ve sonra ofisine gittim. Ofisine gidince, el kol hareketleriyle bir şeyler anlatmaya başladı, hiçbir şey anlamadım. Sinirli bir Türk, başka kimseye benzemiyor.

- Masaya vurdu, bir şeyleri tekmeledi, bizi tehdit mi ediyordu anlamadım. Konuşmak istediğimizde de bizi ofisten attı. 
- Tercüman çevirmek istemedi. Çok gergindi. 100 yıllık bir kulüpte olduğumuzu, 25 milyon taraftarı olduğunu ve Güney Amerikalıların maçtan 1 gün önce para konuşmasının kabul edilemez olduğunu söylemiş. Halbuki biz hiçbir şey söylememiştik.

 

Güncelleme Tarihi: 25 Nisan 2020, 19:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER