Fenerbahçeliler Bu Görüntülere Çok Kızacak!

Fenerbahçe Futbol Kulubü Başkanı Ali Koç'un geçtiğimiz günlerde Barış Pınarı Harekatı için yaptığı yoruma tepki göstermek isteyen terör örgütü destekleyicisi bir kişi, Fenerbahçe formasını yaktı

Türkiye'nin sınır güvenliğini sağlamak ve Suriye'nin toprak bütünlüğünü korumak için başlatılan Barış Pınarı Harekatı'na destek veren Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, geçtiğimiz günlerde "Allah yar ve yardımcımız olsun. İnşallah en kısa zamanda hedeflerimize ulaşarak, ülkemizin menfaatleri doğrultusunda bu operasyon sonuçlanır. Operasyonun önemini hepimiz biliyoruz. Allah devletimize ve askerimize güç kuvvet versin" açıklamasında bulunmuştu.

FORMAYI YAKTILAR

Fenerbahçe'nın harekata destek vermesinin ardından AKP eski milletvekili Metin Külünk, sosyal medya hesabından Fenerbahçe formasının terör örgütü destekleyicisi bir kişi tarafından yakıldığının görüntülerini paylaştı. Külünk, konuyla ilgili yaptığı açıklamasında "Barış Pınar Harekatı'na verdikleri destekle terör yandaşlarını adeta çılgına çeviren futbol kulüplerimiz üzerinden bu topraklara ait değerlere kin ve nefretini kusan terör örgütü yandaşlarına karşı en anlamlı tepkiyi yine güzide kulüplerimizin vereceğinden hiç şüphemiz yoktur" diye belirtti.

Güncelleme Tarihi: 16 Ekim 2019, 12:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER