FETÖ firarisi Hakan Şükür'ün sözleri Beşiktaşlıları çileden çıkardı!

FETÖ firarisi Hakan Şükür, kişisel twitter hesabından  paylaşımda bulundu. Ankaragücü- Beşiktaş maçı sonrası Sedat Ağçay'ın pozisyonuyla alakalı konuşan Şükür, "Ankaragücü'nün net penaltısı güme gitmiş" yorumunda bulundu

FETÖ firarisi Hakan Şükür'ün sözleri Beşiktaşlıları çileden çıkardı!

Dün oynanan Beşiktaş-Ankaragücü maçında Beşiktaş'ın 2-1 galip gelmesinin ardından siyah-beyazlı takım gelecek hafta Galatasaray ile oynacakları maç için moral depoladı. 

Maçın ilk yarısında bir pozisyonda Sedat, kaleci Karius ile karşı karşıya kaldı. Alman kaleciyi geçen Sedat kendini bir anda yerde buldu. Pozisyona çok yakın olan hakem Arda Kardeşler, aldatmaya yönelik hareket nedeniyle Sedat'a sarı kart gösterdi. Bu pozisyon maçın en çok konuşulan pozisyonu oldu.

FETÖ firarisi Hakan Şükür, kişisel twitter hesabından paylaşımda bulundu. Ankaragücü-Beşiktaş maçı sonrası Sedat Ağçay'ın pozisyonuyla alakalı konuşan Şükür, "Ankaragücü'nün net penaltısı güme gitmiş" yorumunda bulundu. Şükür'ün bu sözleri Beşiktaş taraftarını çileden çıkardı.

Bu yorum sonrası siyah-beyazlı taraftarlar, Hakan Şükür'e çok sert tepki gösterdi. FETÖ'cü Hakan Şükür'ün bu paylaşımına binlerce yorum geldi.

Güncelleme Tarihi: 07 Mart 2020, 15:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER