Fikret Orman'a Sözlü Saldırı!

Gazişehir Gaziantep- Beşiktaş maçının 3-2 bitmesinden sonra öfkelenen Beşiktaş taraftarı yönetimi istifaya davet etti

Fikret Orman'a Sözlü Saldırı!

Dün oynanan Gazişehir Gaziantep-Beşiktaş maçı sonrasında büyük üzüntü duyan Siyah-Beyazlı taraftarlar yönetimi istifaya çağırdı.

ORMAN'I DERİNDEN ETKİLEDİ

Gazişehir Gaziantep-Beşiktaş maçında beklenen performansı yakalayamayan Beşiktaş takımı ve başkan Fikret Orman maçın 3-2 bitmesinden sonra taraftarlar tarafından sözlü linçe uğradı. Beşiktaş Başkanı Fikret Orman geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada "Büyük bir sakatlık olmazsa bu sene şampiyon olacağız" demesinden kısa bir süre sonra Gazişehir Gaziantep tarafından yenilgi yaşamaları Orman'ı derinden etkiledi. 

KÖTÜ PERFORMANS SERGİLEDİLER

Beklenmedik derecede kötü performans sergileyen Beşiktaş takımı, seyirciler tarafından yabancı futbolcular da dahil olmak üzere yönetimi hedef aldılar. Maç boyunca öfkeli olan Beşiktaş taraftarı Fikret Orman'a büyük tepki gösterdi.

Güncelleme Tarihi: 15 Eylül 2019, 13:30

İrem Nur Kaya

İrem Nur Kaya, 1995 yılında doğdu. Elazığ Fırat Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdi. Bu süre zarfında diksiyon, haber yazma ve yeni nesil gazetecilik eğitimlerini aldı. Stajını Basın İlan Kurumu'nda Halkla iİişkiler Personeli olarak yaptı. Şimdi Ortadoğu Gazetesi'nde haber editörü olarak çalışmakta.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER