Fırtına Kanarya'yı Akyazı'da Öttürdü!

Trabzonspor'un Fenerbahçe'yi yenmesi kentte şampiyonluk rüzgarları estirmeye başladı. Yerel basın zafer başlıkları attı

Fırtına Kanarya'yı Akyazı'da Öttürdü!

Trabzonspor, Fenerbahçe'yi kendi sahasında 2-1 yenerek zirve yarışında büyük avantaj elde eterken, yerel basın da şampiyonluk manşetleri attı.
En ilgiç manşet Kuzey Ekspres gazetesinden geldi. Gazete, ilk sayfasında "Fırtına Kanarya'yı Akyazı'da Öttürdü" son sayfasında "Şampiyonluk Size Yakışır" başlıklarıyla yer verdiği galibiyet haberinde,"Ligin 20. haftasında karşılaştığı Fenerbahçe önünde 1. dakikada yenik duruma düşen bordo-mavililer, 16. dakikada Sörloth ve 32. dakikada Novak'ın kafa golleriyle sahadan 3 puanla ayrılırken lig şampiyonluğu yolunda önemli bir virajı geçti" ifadelerini kullandı.
Diğer gazeteler şunları yazdı:

Karadeniz'den Günebakış: "O Sene Bu Sene, Olacak İnşallah" başlığını kullandı. Gazete son sayfasında ise "Fenerbahçe'yi Akyazı'ya gömdük, şampiyonluk şarkıları söylemeye başladık" diye yazdı.
Karadeniz'de Son Nokta: İlk sayfasında "Çekilin Yoldan Fırtına Geliyor" son sayfasında ise "Yürü Koçum Anca Gidersun" başlıkları ile galibiyeti sayfalarına taşıdı.
Taka gazetesi: "Bu tarihi yazın: 02.02.2020. Sen şampiyon olacaksın. 1996, 2005 ve 2011'i tekrarlamak istediler, Trabzon'un önünü kesmek için her yolu deneyip türlü kılığa girdiler ama Trabzonspor'dan iki kroşeli nakavt."
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER