Futbolda hüsran, voleybolda sevinç: A Milli Erkek Voleybol Takımı, CEV Avrupa Altın Ligi şampiyonu oldu!

A Milli Erkek Voleybol Takımımız, Altın Ligi Finali'nde Ukrayna'yı 3-1 mağlup etti ve üst üste ikinci kez şampiyon oldu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, şampiyon olan Filenin Efeleri'ni tebrik etti

Futbolda hüsran, voleybolda sevinç: A Milli Erkek Voleybol Takımı, CEV Avrupa Altın Ligi şampiyonu oldu!

2021 CEV Avrupa Altın Ligi finalinde Ukrayna'yı 3-1 mağlup eden Türkiye A Milli Erkek Voleybol Takımı, üst üste 2'nci kez namağlup şampiyon oldu. Avrupa Altın Ligi'nde oynadığı 8 karşılaşmadan da galibiyetle ayrılan milliler, bu maçlarda rakiplerine yalnızca 5 set verdi.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'DAN TEBRİK

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Avrupa Altın Ligi'nde üst üste ikinci kez şampiyon olan Filenin Efeleri'ni tebrik etti.  Erdoğan sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda, "Avrupa Altın Ligi’nde üst üste ikinci kez şampiyon olarak bizleri gururlandıran A Millî Erkek VoleybolTakımımızı, Filenin Efelerini canı gönülden tebrik ediyorum." ifadelerini kullandı.

CUMHURBAŞKANI YARDIMCISI OKTAY'DAN KUTLAMA

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, 2021 CEV Avrupa Altın Ligi şampiyonu olan A Milli Erkek Voleybol Takımını tebrik etti. Oktay, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "CEV Avrupa Altın Ligi'nde şampiyon olan A Milli Erkek Voleybol Takımımızı yürekten kutluyorum. Tebrikler Filenin Efeleri." ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER