Galatasaray'da bir koronavirüs vakası daha

Sarı kırmızılı kulüpte ikinci başkan Abdürrahim Albayrak ile teknik direktör Fatih Terim, koronavirüs nedeniyle hastanede tedavi altında bulunuyor. Şimdi de yönetici Mahmut Recevik karantinada tedavisinin devam ettiğini açıkladı

Galatasaray'da bir koronavirüs vakası daha

Galatasaray'da ilk koronavirüse yakalanan kişi ikinci başkan Abdürrahim Albayrak olmuştu. Albayrak, eşiyle birlikte hastanede tedavi altında bulunuyor.

Bunun ardından teknik direktör Fatih Terim'in koronavirüse yakalandığının ortaya çıkması şok etkisi yaratmıştı. Terim de hastanede tedavi ediliyor.

Sarı kırmızılı kulüpten bir koronavirüs haberi daha geldi.  Stattan sorumlu yönetici Mahmaut Recevik, sosyal medya hesabından evinde karantinada bulunduğunu belirterek "Sevgili dostlar; evimde karantinadayım, ilaç tedavisine devam ediyorum. İnşallah hep beraber bu işin üstesinden geleceğiz. Lütfen mecbur kalmadıkça evden çıkmayalım" ifadelerini kullandı. 

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz de dün koronavirüs testi yaptırdı. Cengiz'de virüse dair hiçbir belirtinin olmadığı belirtilirken durumunun iyi olduğu ve test sonuçlarını evinde bekleyeceği kaydedildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER