Galatasaray'dan Ali Koç'a Büyük Darbe!

Fatih Terim ile Ali Koç arasında yaşanan "sicili bozuk" geriliminin ardından Koç'a ait Divan Restoran'la ilgili önemli bir gelişme yaşandı.

Galatasaray'dan Ali Koç'a Büyük Darbe!

Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligi'ndeki Club Brugge maçından önce Fenerbahçe Başkanı Ali Koç flaş açıklamalar yapmış ve Fatih Terim ile ilgili önemli konulara değinmişti. Başkan Koç'un verdiği röportajda Fatih Terim için "sicili bozuk" demesi gündemi günlerce meşgul etmiş, Galatasaray taraftar grubu ve kulüp konuyla ilgili önemli açıklamalarda bulunmuştu. 

TERİM'İN İSTEĞİ

İkili arasında yaşanan gerilimden sonra Fatih Terim, Galatasaray yönetiminden önemli bir istekte bulunmuş ve Türk Telekom Stadyumu'nda yer alan Divan Restoran ile imzalanan sözleşmenin fesh edilmesini istemişti. Kulüp ile restoran arasında imzalanan sözleşme gereği uzayan süreç nihayet çözüme kavuştu. Sarı - Kırmızılı yönetim Divan Restoran'ın sözleşmesini feshederek yerine Do&Co İkram Hizmetleri ile anlaşma sağladı. Galatasaray Yönetimi bu anlaşmayı tek taraflı olarak fesh ettiği için 500 bin dolar tazminat ödemek zoırunda kaldı. Öte yandan Kayseri deplasmanından sonra yönetime resti çeken Terim: "Eğer tazminat için paranız yoksa ben cebimden veririm" demişti. 

Güncelleme Tarihi: 22 Ekim 2019, 11:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER