Galatasaray'dan Terim ve Albayrak açıklaması

Galatasaray Kulübü, koronavirüs tedavisi gören teknik direktör Fatih Terim ve ikinci başkan Abdürrahim Albayrak'la ilgili açıklama yaptı

Galatasaray'dan Terim ve Albayrak açıklaması

Galatasaray Kulübü, sosyal medyada ortaya atılan iddialar üzerine koronavirüs tedavisi gören teknik direktör Fatih Terim ve ikinci başkan Abdürrahim Albayrak'la ilgili yazılı bir açıklama yaptı.

Açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

- Dün akşam çeşitli medya organlarında, İkinci Başkanımız Sayın Abdurrahim Albayrak ve Teknik Direktörümüz Sayın Fatih Terim’in sağlık durumlarıyla ilgili asılsız haberler yayınlanmıştır. 

- Her süreçte olduğu gibi bu süreçte de sadece resmi mecralarımızdan yaptığımız açıklamalara itibar edilmesi hususunu bir kez daha önemle hatırlatmak isteriz. 

- Ayrıca, Ülkemizin ulusça salgına karşı hep birlikte mücadele verdiği bu günlerde; toplumu ayrıştırıcı, birbirine düşürücü, asılsız ve iftira nitelikli haber yapanlarla ilgili gerekli yasal işlemler kulübümüz tarafından başlatılmıştır. 

İkinci Başkanımız Sayın Abdurrahim Albayrak'ın tedavisi 18 Mart Çarşamba (13. Gün), Başkan Yardımcımız Sayın Yusuf Günay'ın 24 Mart Salı (7. Gün) ve Teknik Direktörümüz Sayın Fatih Terim’in 23 Mart Pazartesi (8. Gün) tarihinden bu yana tedavileri hastanede devam etmektedir.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER