Galatasaray’dan Dünya Yıldızına Teklif!

Galatasaray ara transfer dönemine girerken hız kesmeden kadroda yenilenmeye gidiyor. Galatasaray uzun yıllardır Türk takımlarıyla adı geçen Fransız yıldız için düğmeye bastı

Galatasaray’dan Dünya Yıldızına Teklif!

Galatasaray ara transfer dönemine girerken hız kesmeden kadroda yenilenmeye gidiyor. Galatasaray uzun yıllardır Türk takımlarıyla adı geçen Fransız yıldız için düğmeye bastı.

Fatih Terim’in 10 numara pozisyonu için listesine eklediği Juan Cazares ve ön libero için önerilen Mohamed Diaby’den sonra Fransa’nın Rennes kulübünde oynayan Ben Arfa için Fransız basınında Galatasaray’la görüştüğü iddiaları yer aldı.

EVET DERSE TRANSFER BİTECEK

Fatih Terim’in Nzonzi, Seri, Emre Bol ve Andone ile takımda devam etmek istemediği söylenirken. Orta sahaya takviye yapmak isteyen sarı kırmızılı ekip Hatem Ben Arfa için 18 aylık bir sözleşmeye oturmak istiyor. 3 milyon Euro yıllık ücret öneren Galatasaray, oyuncu olumlu geri dönüş yaparsa transfer işlemlerine başlayacak.

ARDA İÇİN ENGEL KALMADI

9 yıl aradan sonra tekrar Galatasaray forması giymeye hazırlanan Arda Turan’ın transferinde pürüz kalmadığı öğrenildi. Fatih Terim’in onayını bekleyen transfer için Terim’in, Turan’dan kanatlarda faydalanabileceği söylediği iddiaları transfer ihtimalini güçlendirdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER