Galatasaray’dan Flaş Transfer Atağı!

Sezon başında takıma eklenen oyunculardan bir türlü verim alamayan sarı kırmızılı ekip, gözünü ezeli rakibinin oyuncusuna dikti

Galatasaray’dan Flaş Transfer Atağı!

Sezon başında takıma eklenen oyunculardan bir türlü verim alamayan sarı kırmızılı ekip, gözünü ezeli rakibinin oyuncusuna dikti.

Galatasaray ara transfer dönemine girmeden evvel transfer girişimlerinde hız kazandı. Sağ bek bölgesinde Mariano ile yollarına devam etmeyi düşünmeyen kulüp, Beşiktaş’ın sağ beki Gökhan Gönül için masa oturacak.

BEŞİKTAŞ İLE UZLAŞAMADI

Siyah beyazlı ekiple sözleşmesi mayıs ayında sona erecek olan Gökhan Gönül, Beşiktaş’ın önerdiği 1 milyon 100 bin Euro’luk teklifi yeterli bulmayınca sözleşmesi de biteceği için alternatif yollar düşünmeye başladı. Sağ bek bölgesinde oyuncu arayışına giren Galatasaray transfer için devreye girerek oyuncuya 2+1 yıllık bir sözleşme önerisinde bulundu. Gökhan Gönül’ün de sıcak baktığı transfer gerçekleşirse deneyimli oyuncu yıllık 1 milyon 800 bin Euro para alacak. Fenerbahçe’den Beşiktaş’a gelişi sansasyon etkisi yaratan oyuncunun Galatasaray’a gitmesi durumunda gelişecek tepkiler merak ediliyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER