İtalyan Basınında Dünya Yıldızı İçin Beşiktaş Sesleri!

Forvet bölgesinde Burak’tan bir türlü yüzde yüz verim alamayan Beşiktaş, İspanyol golcü için transfer girişimlerini hızlandırdı

İtalyan Basınında Dünya Yıldızı İçin Beşiktaş Sesleri!

Forvet bölgesinde Burak’tan bir türlü yüzde yüz verim alamayan Beşiktaş, İspanyol golcü için transfer girişimlerini hızlandırdı.

BİRÇOK OYUNCUYU TAKİBE ALDI

Mario Gomez ve Aboubakar’dan bu yana hücum bölgesinde sıkıntı yaşayan kulüp, tek forvetli bir sistemde takımı ileri uçta yönlendirecek bir santrafor arayışına girdi. İtalyan basınının iddialarına göre Beşiktaş forvet için Serie A’dan birçok ismi gündemine almış. Haberde Napoli’de forma giyen İspanyol golcü Fernando Llorente ile masaya oturmaya hazırlandığı belirtildi. İtalyan medyası, Beşiktaş’ın Roma’da forma giyen Nikola Kalinic’i takıma kazandırmak istediği, ancak Roma’nın transfere olumsuz baktığını ifade etti.

İSTANBUL’A GİTMEK İSTEYEBİLİR

Haberde Napoli’de görev almaya başlayan Gennaro Gattuso’nun Llorente’yi planlarının arasında düşünmediği ve bu durumun Beşiktaş’ın elini güçlendirdiği yer aldı. Napoli’den 2.5 milyon Euro kazanan Llorente’nin Beşiktaş’a 3 milyon Euro’ya imza atabileceği ifadesine yer verildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER