Karagümrük'ten Beşiktaş maçıyla ilgili flaş mesaj!

2-1 yendiği Beşiktaş'a şampiyonluk yarışında ağır yara veren Karagümrük Kulübü, Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi'nin açıklamalarının ardından sosyal medya hesabından çarıpıcı bir paylaşım yaptı

Karagümrük'ten Beşiktaş maçıyla ilgili flaş mesaj!

Karagümrük, Beşiktaş'ı 2-1 yenmiş ve şampiyonluk yarışında ağır yara almasına yol açmıştı.

Maçtan sonra soyunma odası koridorlarında arbede yaşanmış, ayrıca Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi de bugün açıklamalarda bulunmuştu.

Çebi, "Sevgili Karagümrüklü sporcuların maç günündeki başarılarına ve olaylara değinmek istiyorum. Her futbolcu sahaya kazanmak için çıkar, şartlar ne olursa olsun. İyi oynadılar ve kazandılar. Takdir etmemek mümkün değil. Her futbolcu gol attığında takla atabilir, sevinebilir. Takım halinde başardıkları için birbirlerine sarılıp sevinebilirler. Ancak soyunma odasında yaşananlar bir kutlamayı gösteriyor. Ben de şunu belirtmek isterim ki ’düşmemeyi mi başardınız, şampiyon mu oldunuz, neyi kutluyorsunuz?’ Bunu merak ediyorum ve bu merakımı gidermek için de ölene kadar bu işin takipçisi olacağım. Soracağım, soruşturacağım. Bu kutlamanın sebebi ne idi. Bir futbolcunun gol attıktan sonra takla atması, hocasının sevinmesi, birbirine sevinmesi çok doğal. Bunun tersini düşünmek bile istemiyorum. Ama kutlama nedenini bilmiyorum. Ben herhangi bir konu bilmiyorum, merakımı gidermek istiyorum. Bu nedenle takipçisi olacağım. Bilsem zaten söylerim. Kendileri de bunu açıklayabilirler" demişti.

Fatih Karagümrük Kulübü, bu gelişmelerin ardından sosyal medya hesabından flaş bir paylaşım yaptı.

Kulüp, Beşiktaş efsanesi olan ve bir futbola Karagümrük'te başlayan Hakkı Yeten'in (Baba Hakkı) Karagümrük formalı fotoğrafını paylaştı.


 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER