Karius'tan Beşiktaş'a büyük ayıp: Yönetimi şaşkına çevirdi!

Beşiktaş'ın kalecisi Alman futbolcu Loris Karius'un yaptığı hareket Beşiktaş yönetimini şaşırttı. Ekonomik sıkıntılar çeken yönetime bir kötü haber de Karius'tan geldi

Karius'tan Beşiktaş'a büyük ayıp: Yönetimi şaşkına çevirdi!

Beşiktaş'ın kalecisi Alman futbolcu Loris Karius'un yaptığı hareket Beşiktaş yönetimini şaşırttı. Ekonomik sıkıntılar çeken yönetime bir kötü haber de Karius'tan geldi.

Koronavirüs ligleri de etkiledi

Koronavirüs nedeniyle liglere ara verilmesinin ardından ekonomik sorunlar da baş göstermeye başlıyor. Siyah beyazlı takım ise bu zorlu sürecin önüne geçmek için çaba sarfediyor. Beşiktaş, yaşanan olumsuzluklara rağmen yeni sezon için çalışmalarını da ihmal etmiyor.

Kulübü FİFA'ya şikayet etti

Tüm bunlara rağmen kaleci Loris Karius’tan gelen haber kulüpte şok etkisi yarattı. Karius'un alacaklarının ödenmemesi nedeniyle kulübe FIFA’ya şikayet ettiği ortaya çıkarken bu sıkıntılı günlerde FIFA’dan gelen ihtarname yönetimde büyük tepkiye neden oldu.

Çebi yönetiminin önceki dönemden kalan parasının yarısını ödediği sonraki dönemde de alacaklarının birikmesi üzerine 27 yaşındaki futbolcunun kulübü şikayet etmeye karar verdiği öğrenildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER