Max Kruse Fenerbahçe'den neden ayrıldı: İnanılmaz iddialar!

Fenerbahçe'de sürpriz bir şekilde Alman futbolcu Max Kruse'nin sözleşmesini tek taraflı feshettiği açıklanmıştı. Ayrılığın ardından iddialar de peş peşe geldi

Max Kruse Fenerbahçe'den neden ayrıldı: İnanılmaz iddialar!

Fenerbahçe'de bugün sürpriz bir gelişme yaşanmış ve Alman futbolcu Max Kruse kulübe sözleşmesini tek taraflı feshettiğine dair bir yazı göndermişti.

Sarı lacivertli kulüp de bunun üzerine "Kulübümüzün futbolcuya pandemi süreci öncesine ait hiçbir borcu bulunmamaktadır. Pandemi sürecine denk gelen ödemeler konusunda ise kendisi ile FIFA ve TFF sirkülerleri ışığında yapılan görüşmeleri cevapsız bırakmıştır. Bu bağlamda gerçekleştirmiş olduğu fesih, nezdimizde haksız ve mesnetsizdir" şeklinde açıklama yapmıştı.

Kruse'nin ayrılma kararının ardından ortaya çeşitli iddialar atıldı.

Bunlardan birincisi Emre Belözoğlu ile ilgili. Kruse'nin Emre Belözoğlu'na "Sportif direktör müsün, yoksa futbolcu musun?" diye tepki gösterdiği belirtildi. Emre'ye geçinemediği de iddia edildi.

Bir başka iddia ise Kruse'nin başka kulüplerle görüştüğü ve bir kulüple anlaştığı şeklinde. Hatta görüştüğü kulüplerden birinin de Türkiye'den olduğu ileri sürülüyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER