Menajeri açıkladı: Çağlar Söyüncü için Barcelona'dan servet

İngiltere'nin Leicester City takımında oynayan milli futbolcumuz Çağlar Söyüncü'yü İspanyol devi Barcelona'nın istediği açıklandı

Menajeri açıkladı: Çağlar Söyüncü için Barcelona'dan servet

İspanya'nın AS Gazetesi'ne konuşan Çağlar Söyüncü'nün menajeri Mustafa Doğru, milli futbolcuyu İspanyol devi Barcelona'nın resmen istediğini açıkladı.

Mustafa Doğru, şunları söyledi:

- Çağlar Söyüncü, bu yaz Barcelona'ya transfer olabilir. Barcelona, Çağlar'ı daha Altınordu'dayken bile transfer etmek istemişti. Onlarla görüşmeler yapmıştık ve gelecek projelerinden bahsetmişlerdi.

- Ancak, biz Çağlar'ın sürekli ilk 11'de oynayacağı bir kulüp olmasını daha doğru bulmuştuk. Çünkü, bu şekilde daha iyi gelişecekti ve bu nedenden ötürü Freiburg'un teklifini kabul ettik. 

- Bence şu an Çağlar Söyüncü'yü alabilecek takım sayısı çok az. Premier Lig'de sadece Liverpool'un maddi gücü Çağlar'ı almaya yetebilir. Ayrıca, Fransa'dan da PSG bir sürpriz yapabilir.

Gazetedeki haberde iki kulüp arasında yapılan görüşmede Leicester City'nin Çağlar Söyüncü'nün bonservisi için 55 milyon euro talep ettiği belirtildi. Görüşmelerin sürdüğü ifade edildi.

Güncelleme Tarihi: 18 Mayıs 2020, 23:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER