Mesut Özil'den Fenerbahçe taraftarlarını çıldırtan paylaşım!

Gelecek sezon şampiyonluğa ulaşacak bir kadro kurmayı amaçlayan Fenerbahçe, Türk asıllı Alman yıldız Mesut Özil'in peşinde... Mesut Özil dün akşam yaptığı alevli 10 numara forma paylaşımı, Fenerbahçe'nin transferlerini açıklamadan önce paylaştığı alev emojisine benzetildi.

Mesut Özil'den Fenerbahçe taraftarlarını çıldırtan paylaşım!

 Şu ana kadar Max Kruse, Emre Belözoğlu ve Vedat Muriqi gibi önemli isimleri kadrosuna katan Fenerbahçe, şimdi de gözünü Arsenal'ın yıldızı Mesut Özil'e dikti.

Fenerbahçe yönetimi Arsenal'dan yıllık 15 milyon Euro alan Mesut için sponsor arayışı içerisindeyken, yıldız isim ise dün akşam taraftarları heyecanlandıran bir paylaşıma imza attı.

Mesut Özil'in dün akşam Instagram hesabından yaptığı alevli 10 numara forma paylaşımı, Fenerbahçe'nin transferlerini açıklamadan önce paylaştığı alev emojisine benzetildi.

Göktuğ Efil

Göktuğ Efil, 1995 yılında doğdu. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünü bitirdi. Gazetecilik, SEO ve Photoshop eğitimleri aldı. Stajını THY ve Mercedes Benz'de web tasarımcı olarak yaptı. Şimdi Ortadoğu Gazetesi'nde haber editörü olarak çalışmakta.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER