Mustafa Öğretmenoğlu'na sert tepki: Penaltı uydurdu, madem gözün yemeyecekti Fatih Terim'i neden attın?

Fatih Karagümrük - Galatasaray maçının hakemi Mustafa Öğretmenoğlu, verdiği kararlarla öne çıkarken her iki taraftan da eleştiri aldı

Mustafa Öğretmenoğlu'na sert tepki: Penaltı uydurdu, madem gözün yemeyecekti Fatih Terim'i neden attın?

Galatasaray'ın Fatih Karagümrük'e 2-1 yenildiği maçın hakemi Mustafa Öğretmenoğlu, verdiği kararlarla iki tarafı da kızdırdı.

Öğretmenoğlu eleştiri alırken, Habertürk yazarı Serdar Ali Çelikler de Galatasaray lehine verilen penaltının uydurma olduğunu iddia etti.

Çelikler yazısında, "Sonra alakasız bir pozisyonda faul bekleyen G.Saray tüm kulübe ile itiraza gidince zaten berbat bir hakem olan Mustafa Öğretmenoğlu; Terim'i oyundan attı.

O andan itibaren Öğretmenoğlu darmadağın oldu. Penaltı uydurdu (Faul varsa yapan Diagne idi)- Rocco'yu attı - Viviano'yu atamadı (2. golde sonra kalesini terk edip 100 metre koştu diye) - Maçı 104 dakika oynattı..

Hakem Öğretmenoğlu Terim'i attıktan sonra herhalde kendi kendine "Eyvah bir daha maç alamam" falan diye düşünmüş olmalı ki tamamen elinden kaçırdı maçı. Ben de kendisine soruyorum, madem gözün yemeyecekti, dağılacaktın, Fatih Terim'i neden attın?" ifadelerini kullandı.
 

Güncelleme Tarihi: 19 Aralık 2020, 11:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER