O İsim Beşiktaş’a Dönüyor!

Oynadığı dönemde başarılı futboluyla hem taraftarın sevgisini kazanan, hem de avrupa kulüplerinin ilgisini çeken Brezilya'lı yıldız tekrar kartal oluyor

O İsim Beşiktaş’a Dönüyor!

Benfica’dan kiralanan ve siyah beyazlı kulüpte başarılı bir performans sergileyen Anderson Talisca, Beşiktaş’a dönmeye sıcak bakıyor. Oyuncunun menajeriyle görüşmeler halinde olan yeni yönetim ve transfer ekibinin olumlu cevaplar aldığı söyleniyor. Ara transfer döneminde transferin tamamlanması beklenirken, Çin basınında son dönemdeki kötü performansıyla eleştirilere mağruz kalan Brezilya’lı oyuncunun bu formsuzluğu, kendine kulüp aradığı iddialarını perçinledi.

LJAJİC GİDECEK TALİSCA GELECEK

Talisca’yı kiralamak isteyen yönetim bu transfer için 2 milyon bütçe ayırdı. Beşiktaş’ta bir türlü istenilen performansı veremeyen Adem Ljajic’in satılıp elde edilen gelirle Talisca’yı kiralaması planlanıyor. Yeni yönetimin bu hamlesi devre arasında taraftarın coşkusunu arttırırken, oyun anlamında da takımın ivmesini yükseltebilir. Şimdiden Abdullah Avcı’nın Talisca’yla ilgili planları merak konusu.

Güncelleme Tarihi: 03 Kasım 2019, 16:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER