Obradovic Fenerbahçe'yi şoke etti!

Fenerbahçe, basketbol takımının başantrenörü Obradovic'le yeni sezon için görüşmelerini sürdürüyordu. Ancak gece geç saatlerle flaş bir açıklama yapıldı

Obradovic Fenerbahçe'yi şoke etti!

Fenerbahçe, yeni sezon da görevini sürdürmesi için bir süredir görüşmelerini sürdürdüğü başantrenör Zeljko Obradovic'ten gelen cevapla şoke oldu.

Sarı lacivertliler bir açıklama yaparak Zeljko Obradovic'in bir yıl takım çalıştırmama kararı aldığını duyurdu. 

Kulüpten yapılan açıklamada şu ifadeler yer aldı:

- Bilindiği üzere değerli koçumuz Zeljko Obradovic geçtiğimiz hafta İstanbul’a gelmiş ve yeni sezon planlaması için Başkanımız Ali Koç ve Başkan Vekilimiz Semih Özsoy ile bir araya gelmiştir. 

- Yapılan görüşmelerin ardından koçumuz geçtiğimiz cuma günü ülkesine dönmüş ve son kararını ailesi ile görüştükten sonra vermek istemiştir.

- Üzülerek belirtmek isteriz ki, koçumuz bugün itibarıyla yanıtını kulübümüze iletmiş ve bir yıl boyunca takım çalıştırmama kararı almıştır.

- Fenerbahçe ailesine 2013 - 2014 sezonunda katılan ve görev yaptığı süre boyunca başta 2017 yılında kazanılan EuroLeague şampiyonluğu olmak üzere, sayısız birçok başarının mimarı olarak, kulübümüzün tarihine adını altın harflerle yazdıran değerli koçumuz Zeljko Obradovic’in bizi üzen bu kararını saygıyla karşılamak durumundayız.

- Kazandığı başarılar ve bizlere yaşattığı tarifsiz mutluluklarla Fenerbahçemizin bir efsanesi olan Zeljko Obradovic, her daim ailemizin bir parçası olmaya devam edecektir.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER