Oyuna Gelme Trabzon!

Trabzonspor-Fenerbahçe maçı öncesi karşılıklı açıklamalarla gerginleşen ortam için Trabzon'da alarm ilan edildi

Oyuna Gelme Trabzon!

Trabzonspor ile Fenerbahçe maçı öncesi iki kulübün karşılıklı açıklamalarıyla ortam gerilmişti.
Trabzon'da dev maç için adeta alarm ilan edilirken, karşılaşma boyunca kentte olağanüstü güvenlik önlemleri alınacağı bildirildi.

Trabzon yere basını da bugün ortak manşetlerle çıktı. Karadeniz'den Günebakış, Karadeniz, Taka, Karadeniz'de Sonnokta ve Kuzey Ekspres gazeteleri 'Oyuna gelme Trabzon' şeklindeki ortak başlıkla bugün yayımlandı.
Fenerbahçe Kulübü'nden maç öncesi yapılan açıklamalar hatırlatılırken, taraftarlardan tahrik ve provokasyonlara kapılmamaları istendi. Yazı şöyle:
"Bizler oyuna gelmeyeceğiz. Bu oyunun bir parçası da olmayacağız. Trabzonspor ailesi tahrik ve provokasyon girişimi karşısında sağduyusunu koruyacak. Sadece 90 dakika boyunca takımını destekleyecek, takımını ateşleyecek, takımının performansına odaklanacak. Saha içinde ve dışında kenetlenerek gücünü pekiştiren Trabzonspor'umuz bu maçta alnının akıyla sonuca ulaşacaktır. Ne maçın öncesinde ne de maç boyunca kaosa ve kavgaya geçit yok. Henüz ligde oynayacağımız 15 maç varken, bir sonraki maçları riske atacak eylemler tribünlerde olmayacak. Çıkacağız, oynayacağız, Kaptan Cemil Usta'nın ruhuna yakışır bir biçimde efendilikle kazanacağız."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER