Reklam Tabelasının Suçu Ne?

Fenerbahçe'nin Gençlerbirliği ile oynadığı maçta Emre Belözoğlu kaçırdığı bir gol sonrası reklam tabelalarını tekmelemişti. Hakem otoritesi Erman Toroğlu, Fotomaç Gazetesi'ndeki dünkü yazısında bu konuya değindi.

Reklam Tabelasının Suçu Ne?

Fenerbahçe'nin Gençlerbirliği ile oynadığı maçta Emre Belözoğlu kaçırdığı bir gol sonrası reklam tabelalarını tekmelemişti. Hakem otoritesi Erman Toroğlu, Fotomaç gazetesindeki dünkü yazısında "Emre'nin reklam tabelalarını iki kez tekmelemesi bence sarı karttı. Hakeme soruyorum: Reklam tabelası ile bayrak direkleri arasında ne fark var? Diyeceksiniz ki birisi oyun sahasını belirleyen bir öğe, onu kırarsanız sarı kart kesin. Peki reklam tabelası için firmalar tonla para veriyor, vergi veriyor, kulüp de bundan para kazanıyor; o da sahadaki bir öğe! Tek suçu 2-3 metre arkada olması mı?" ifadelerini kullandı. Öte yandan Emre Belözoğlu, geçtiğimiz günlerde oynanan Kayserispor Fenerbahçe maçında da bir skandala imza atmıştı.

VUKUATLAR BİTMİYOR: ABDENNOUR'A KÜFÜR ETMİŞTİ

Deplasmanda Kayserispor'la oynanan maçta yerde yatan Abdennour'a küfür ettiği iddia edilen Emre Belözoğlu, "O bana cevap verince ben de ona bir karşılık verdim" ifadelerini kullanmıştı. 39 yaşındaki futbolcu ayrıca sakin bir insan olmadığını belirterek, "Dışarıda da o kadar sakin bir insan değilim. Ama saha içinde eleştirilebilir bir profil olduğumu, kaybetmeye tahammülüm olmadığını ve bazen bu anlamda hatalar yaptığım gerçeğini kabul ediyorum" açıklamalarında bulunmuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER