Rıdvan Dilmen'den Fenerbahçe-Alanyaspor maçı sonrası Ali Koç, Mesut Özil ve Pereira ile ilgili flaş sözler

Fenerbahçe'nin Alanyaspor'a yenildiği maçtan sonra Rıdvan Dilmen, sert eleştirilerde bulundu

Rıdvan Dilmen'den Fenerbahçe-Alanyaspor maçı sonrası Ali Koç, Mesut Özil ve Pereira ile ilgili flaş sözler

Fenerbahçe'nin Alanyaspor'a yenildiği maçı TRT Spor'daki programda değerlendiren Rıdvan Dilmen, çarpıcı ifadeler kullandı.

Dilmen'in sözleri şöyle:

- Fenerbahçe 8 şut attı. Alanyaspor'un 49 dakika boyunca hiç etkili atağı olmadı. Fenerbahçe önde baskı ile pozisyonlar buldu. Hücum ederken yavaş oynuyor, Alanyaspor da pozisyon vermemeye çalışıyor. 

- Fenerbahçe de bulamadı. Set oynarken, hızlı paslaşmalısınız. Bülent Korkmaz’ı canı gönülden kutluyorum. Takımı çok iyi hazırlamış.

- Fenerbahçe taraftarını da tebrik ederim. Maça büyük ilgi gösterdiler. Ben Pereira olsam bu takımda Mesut Özil'i oynatmam. Bu takımda Mesut'u oynatırsan yakarsın. Ben Ali Koç olsam İrfan Can'ı bu takıma transfer etmezdim.

- Fenerbahçe'nin yediği gollerde asla tesadüf yok. Aynı yerden yiyor, ekip söylemiyor mu? Hoca mı görmüyor? Anlamıyorum. Fenerbahçe hazırlık maçlarından bu yana aynı golleri yiyor. Fenerbahçe'nin teknik direktörü olsam, buna bir şey yaparım. Bence Vitor Pereira bunu görmüyor, gören insan bunu yapar mı? Devamlı aynı goller! Fenerbahçe, asla bu sistemde oynamaz.

- Fenerbahçe'nin kadrosu düzgün dizilemiyor. Oyuncuya göre sistem kurulur. Fenerbahçe bu şekilde oynayamaz. Bu kadro ancak böyle kötü oynatılır. 

- Vitor Pereira istifa dediler mi maç sonu? Liderlere bağırırlar. Böyle olsun demiyorum. Trabzon'da kriz iyi yönetilmedi. Sadece hakem üzerinden gidilirse, tokadı yiyorsunuz. Fenerbahçe'nin kadrosu güçlü ama doğru oynamalı. Pereira ayrılsın demiyorum ama başkanlar, hocalarıyla konuşmalı. Ali Koç geç kaldı. 'sabah, akşam 2,3 yiyoruz, neden?' demeli

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER