Rıdvan Dilmen'den Fenerbahçe'yle ilgili ödüllü soru: Bilene tatil!

Ünlü yorumcu ve Fenerbahçeli eski futbolcu Rıdvan Dilmen, Fenerbahçe'nin Kasımpaşa karşısında aldığı 2-0'lik yenilginin ardından ilginç değerlendirmelerde bulundu. 

Rıdvan Dilmen'den Fenerbahçe'yle ilgili ödüllü soru: Bilene tatil!

Fenerbahçe'nin efsane futbolcularından ve futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen, Fenerbahçe'nin Kasımpaşa'ya yenildiği maçtan sonra ilginç yorumlarda bulundu.

Dilmen NTV'deki programda şunları söyledi:

- Fenerbahçe'nin Ersun Yanal gittikten sonra  teknik direktörü kim? Doğru bilene tatil hediye ediyorum.  A) Emre Belözoğlu B) Tahir Karapınar C) Mehmet Aurelio D) Volkan Demirel,

- Ligin alt sıralarında yer alan takımlar Fenerbahçe'ye karşı başarılı sonuçlar aldılar. Ankaragücü, Fenerbahçe'yi yendi, Konyaspor da Fenerbahçe'yi kendi, Kayserispor da ilk maçı kazandı. sondaki 3 takım da Fenerbahçe'yi mağlup etti. Kasımpaşa da kazandı.

- Fikstüre bakan, Fenerbahçe ile oynayan 'Off' diyor. Düşünebiliyor musunuz Fenerbahçe bu halde. Beşiktaş geçen hafta yenildi ama ikinci yarı 10 pozisyona girdi, gitti bu hafta da 5 attı.

- Fenerbahçeli futbolcular oynamaya çalışıyor ama oynayamıyor. Bunun çeşitli sebepleri var. Lidersiz ne takım olur ne de herhangi bir şirket olur.

- Emre Belözoğlu külebede 120 dakikada 3 kart gördü. Bir tarafta Ali Koç, bir tarafta Emre Belözoğlu, bir tarafta Tahir Karapınar... Fenerbahçe'nin aylardır teknik direktörü yok. Kulübeyi ve takımı lidersiz bırakamazsınız. Ali Koç'un en büyük hatası bu oldu, böyle bir şey olamaz.

- Emre Belözoğlu kendine de kötülük yapıyor. Hem teknik direktörlüğü hem de sportif direktörlüğü için kötü yapıyor. Atıyorum; İsmail Kartal olamaz mıydı? Şu an aklıma geldi. İsmail Kartal değil, onun gibi camiadaki arkadaşlarımız var, hepimiz geliriz. Orası çocuk bahçesi değil, hatır için illa eski futbolcu da getirilmez.

- Mart'tan beri Fenerbahçe teknik direktörsüz devam ediyor. Bu Tahir hocaya saygısızlık değil, altyapı için geldiğini biliyor. Ancak artık doğru işler yapılması lazım. Fenerbahçe Futbol Takımı tarihi rekorunu kırıyor, şampiyonluksuz geçen 6 yıl oldu.

- Yeni teknik direktör eğer Erol Bulut ise ve bu yüzden lig bitmeden açıklamıyorlarsa bu çok yanlıştır. Fenerbahçelilerin içi çok acıyor. Lig bitene kadar 35 gün var. Kimi alacaksanız alın, kimi gönderecekseniz gönderin. Fenerbahçe tarihi sezonlar yaşıyor.

- Belki de Türkiye'de en çok kredisi olan başkan Ali Koç'tur. İyi bir Fenerbahçeli'dir ama üst üste hatalar yapıyor. Fenerbahçe ya da bir başka kulüpte, bu kadar kredisi olan bir başkanın artık bu hamlesini doğru yapması lazım.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER